Продукція > COILCRAFT > 0603CS-43NXGRW
0603CS-43NXGRW
0603CS-43NXGRW Coilcraft
0603CS
Виробник: Coilcraft
Description: FIXED IND 43NH 600MA 280 MOHM
Tolerance: ±2%
Packaging: Strip
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 280mOhm Max
Q @ Freq: 38 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 2GHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Inductance: 43 nH
Current Rating (Amps): 600 mA
на замовлення 763 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 43NH 600MA 280 MOHM, Tolerance: ±2%, Packaging: Strip, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 280mOhm Max, Q @ Freq: 38 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 2GHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm), Inductance: 43 nH, Current Rating (Amps): 600 mA.