Продукція > KYOCERA AVX > 06123C103KAT2A
06123C103KAT2A
06123C103KAT2A KYOCERA AVX
LICC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 25V X7R 0612
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 25V X7R 0612, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
06123C103KAT2A 06123C103KAT2A Виробник : KYOCERA AVX LICC.pdf Description: CAP CER 10000PF 25V X7R 0612
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
06123C103KAT2A 06123C103KAT2A Виробник : Kyocera AVX LICC.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V .01uF X7R 0612 1 0% Tol