06123C104KA12A
06123C104KA12A AVX Corporation
licc.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 25V X7R 0612
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V .1uF X7R 0612 10% Tol.
Інші пропозиції 06123C104KA12A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
06123C104KA12A 06123C104KA12A Виробник : KYOCERA AVX Components avx-aecq200-licc.pdf Cap Ceramic 0.1uF 25V X7R 10% Wide Terminal SMD 0612 125°C T/R
товару немає в наявності
06123C104KA12A Виробник : AVX licc-776614.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V .1uF X7R 0612 10% Tol