Продукція > AVX > 06125C103KAT2A
06125C103KAT2A
06125C103KAT2A AVX
licc-776614.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V .01uF X7R 0612 10% Tol
на замовлення 3441 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 50V X7R 0612, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.050" (1.27mm), Capacitance: 10000 pF.
Інші пропозиції 06125C103KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
06125C103KAT2A 06125C103KAT2A Виробник : KYOCERA AVX Components licc.pdf Cap Ceramic 0.01uF 50V X7R 10% Wide Terminal SMD 0612 125°C T/R
товару немає в наявності
06125C103KAT2A 06125C103KAT2A Виробник : KYOCERA AVX LICC.pdf Description: CAP CER 10000PF 50V X7R 0612
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.050" (1.27mm)
Capacitance: 10000 pF