Продукція > KYOCERA AVX > 06125C104KAT2V
06125C104KAT2V
06125C104KAT2V KYOCERA AVX
LICC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 0612
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V .1uF X7R 0612 10% Tol.
Інші пропозиції 06125C104KAT2V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
06125C104KAT2V Виробник : AVX licc-776614.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V .1uF X7R 0612 10% Tol
товару немає в наявності
06125C104KAT2V 06125C104KAT2V Виробник : KYOCERA AVX LICC.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.1uF X7R 0612 1 0%