Продукція > KYOCERA AVX > 06125C104MAT2A
06125C104MAT2A
06125C104MAT2A KYOCERA AVX
LICC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 0612
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.050" (1.27mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 0612, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.050" (1.27mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
06125C104MAT2A 06125C104MAT2A Виробник : KYOCERA AVX Components licc.pdf Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 20% Wide Terminal SMD 0612 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 410
Мінімальне замовлення: 238
06125C104MAT2A 06125C104MAT2A Виробник : KYOCERA AVX LICC.pdf Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 0612
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Мінімальне замовлення: 4
06125C104MAT2A 06125C104MAT2A Виробник : KYOCERA AVX LICC.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V .1uF X7R 0612 20 % Tol A 581-06125C104MAT4A
Мінімальне замовлення: 4