06125C223KAT2A
06125C223KAT2A AVX Corporation
licc.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.022UF 50V X7R 0612
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V .022uF X7R 0612 10% Tol.
Інші пропозиції 06125C223KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
06125C223KAT2A 06125C223KAT2A Виробник : KYOCERA AVX Components avx-aecq200-licc.pdf Cap Ceramic 0.022uF 50V X7R 10% Wide Terminal SMD 0612 125°C T/R
товару немає в наявності
06125C223KAT2A Виробник : AVX licc-776614.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V .022uF X7R 0612 10% Tol