06125C502KAT2A KYOCERA AVX Components
1136169079021661licc.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Low Inductance Capacitors
Написати відгук
Description: CAP CER SMD, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.030" (0.76mm), Capacitance: 5000 pF.
Інші пропозиції 06125C502KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
06125C502KAT2A Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER SMD
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.030" (0.76mm)
Capacitance: 5000 pF
товару немає в наявності
06125C502KAT2A 06125C502KAT2A Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 5000pF X7R 0612 10% Tol