Продукція > AVX > 06126C105KAT2A
06126C105KAT2A
06126C105KAT2A AVX
licc-776614.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 1uF X7R 0612 10 % Tol
на замовлення 3968 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 06126C105KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
06126C105KAT2A 06126C105KAT2A Виробник : AVX Corporation licc.pdf Description: CAP CER 1UF 6.3V X7R 0612
06126C105KAT2A 06126C105KAT2A Виробник : KYOCERA AVX Components avx-aecq200-licc.pdf Cap Ceramic 1uF 6.3V X7R 10% Wide Terminal SMD 0612 125°C T/R
товару немає в наявності
06126C105KAT2A 06126C105KAT2A Виробник : KYOCERA AVX licc.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 1uF X7R 0612 10 % Tol