Продукція > KYOCERA AVX > 06126C224KAT2A
06126C224KAT2A
06126C224KAT2A KYOCERA AVX
LICC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.22UF 6.3V X7R 0612
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.050" (1.27mm)
Capacitance: 0.22 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 0.22UF 6.3V X7R 0612, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.050" (1.27mm), Capacitance: 0.22 µF.
Інші пропозиції 06126C224KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
06126C224KAT2A Виробник : AVX licc-776614.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V .22uF X7R 0612 10% Tol
товару немає в наявності
06126C224KAT2A 06126C224KAT2A Виробник : KYOCERA AVX LICC.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V .22uF X7R 0612 10% Tol