0612YC102KAT2U
0612YC102KAT2U AVX Corporation
licc.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1000PF 16V X7R 0612
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 1000pF X7R 0612 10% Tol.
Інші пропозиції 0612YC102KAT2U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0612YC102KAT2U 0612YC102KAT2U Виробник : KYOCERA AVX Components licc-ce.pdf Cap Ceramic 0.001uF 16V X7R 10% Wide Terminal SMD 0612 125°C T/R
товару немає в наявності
0612YC102KAT2U Виробник : AVX licc-776614.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 1000pF X7R 0612 10% Tol