Продукція > AVX > 0612YC103KAT2A
0612YC103KAT2A
0612YC103KAT2A AVX
licc-776614.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V .01uF X7R 0612 10% Tol
на замовлення 3921 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 0612YC103KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0612YC103KAT2A 0612YC103KAT2A Виробник : AVX Corporation licc.pdf Description: CAP CER 10000PF 16V X7R 0612
на замовлення 11 шт:
0612YC103KAT2A 0612YC103KAT2A Виробник : KYOCERA AVX Components licc.pdf Cap Ceramic 0.01uF 16V X7R 10% Wide Terminal SMD 0612 125°C T/R