0612YC103KAT2V
0612YC103KAT2V AVX Corporation
licc.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 10000PF 16V X7R 0612
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V .01uF X7R 0612 10% Tol.
Інші пропозиції 0612YC103KAT2V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0612YC103KAT2V 0612YC103KAT2V Виробник : KYOCERA AVX Components licc.pdf Cap Ceramic 0.01uF 16V X7R 10% Wide Terminal SMD 0612 125°C T/R
товару немає в наявності
0612YC103KAT2V Виробник : AVX licc-776614.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V .01uF X7R 0612 10% Tol