0612YC224MAT2W
0612YC224MAT2W KYOCERA AVX Components
licc.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.22uF 16V X7R 20% Wide Terminal SMD 0612 125°C T/R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V .22uF X7R 0612 20% Tol.
Інші пропозиції 0612YC224MAT2W
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0612YC224MAT2W 0612YC224MAT2W Виробник : AVX Corporation LICC.pdf Description: CAP CER 0.22UF 16V X7R 0612
товару немає в наявності
0612YC224MAT2W Виробник : AVX licc-776614.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V .22uF X7R 0612 20% Tol