0612YC334KAT2A
0612YC334KAT2A KYOCERA AVX Components
licc.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.33uF 16V X7R 10% Wide Terminal SMD 0612 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.33UF 16V X7R 0612, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Capacitance: 0.33 µF.
Інші пропозиції 0612YC334KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0612YC334KAT2A 0612YC334KAT2A Виробник : KYOCERA AVX LICC.pdf Description: CAP CER 0.33UF 16V X7R 0612
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Capacitance: 0.33 µF