0612YC473KAT2W
0612YC473KAT2W AVX Corporation
licc.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.047UF 16V X7R 0612
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V .047pF X7R 0612 10% Tol.
Інші пропозиції 0612YC473KAT2W
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0612YC473KAT2W 0612YC473KAT2W Виробник : KYOCERA AVX Components avx-aecq200-licc.pdf Cap Ceramic 0.047uF 16V X7R 10% Wide Terminal SMD 0612 125°C T/R
товару немає в наявності
0612YC473KAT2W 0612YC473KAT2W Виробник : KYOCERA AVX LICC-3165279.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V .047pF X7R 0612 10% Tol