0612YD105KAT2A
0612YD105KAT2A KYOCERA AVX Components
licc.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1uF 16V X5R 10% Wide Terminal SMD 0612 85°C T/R
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 16V X5R 0612, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.050" (1.27mm), Capacitance: 1 µF.
Інші пропозиції 0612YD105KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0612YD105KAT2A Виробник : KYOCERA AVX LICC.pdf Description: CAP CER 1UF 16V X5R 0612
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.050" (1.27mm)
Capacitance: 1 µF
товару немає в наявності
0612YD105KAT2A 0612YD105KAT2A Виробник : KYOCERA AVX AVXCS02119_1-2538071.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 1uF X5R 0612 10%