Продукція > AVX > 0612ZC105KAT2W
0612ZC105KAT2W AVX
licc-776614.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 1uF X7R 0612 10% Tol
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 0612ZC105KAT2W
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0612ZC105KAT2W 0612ZC105KAT2W Виробник : KYOCERA AVX Components licc.pdf Cap Ceramic 1uF 10V X7R 10% Wide Terminal SMD 0612 125°C T/R
товару немає в наявності
0612ZC105KAT2W 0612ZC105KAT2W Виробник : AVX Corporation LICC.pdf Description: CAP CER 1UF 10V X7R 0612