Продукція > KYOCERA AVX > 0612ZC105MAT2V
0612ZC105MAT2V
0612ZC105MAT2V KYOCERA AVX
LICC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1UF 10V X7R 0612
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.030" (0.76mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
на замовлення 2062 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 10V X7R 0612, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.030" (0.76mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0612ZC105MAT2V 0612ZC105MAT2V Виробник : KYOCERA AVX LICC.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGL31ZR71A105MT NEW GLOBAL PN 10V 1uF X7 A 581-KGL31ZR71A105MT
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
0612ZC105MAT2V 0612ZC105MAT2V Виробник : KYOCERA AVX LICC.pdf Description: CAP CER 1UF 10V X7R 0612
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF