Продукція > KYOCERA AVX > 0612ZC225MAT2A
0612ZC225MAT2A
0612ZC225MAT2A KYOCERA AVX
LICC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2.2UF 10V X7R 0612
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.050" (1.27mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 10V X7R 0612, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.050" (1.27mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0612ZC225MAT2A 0612ZC225MAT2A Виробник : KYOCERA AVX LICC-3165279.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGL31NR71A225MU NEW GLOBAL PN 10V 2.2uF A 581-KGL31NR71A225MU
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
0612ZC225MAT2A 0612ZC225MAT2A Виробник : KYOCERA AVX LICC.pdf Description: CAP CER 2.2UF 10V X7R 0612
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Мінімальне замовлення: 5
0612ZC225MAT2A 0612ZC225MAT2A Виробник : AVX licc-776614.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 2.2pF X7R 0612 20% Tol
0612ZC225MAT2A 0612ZC225MAT2A Виробник : KYOCERA AVX Components licc.pdf Cap Ceramic 2.2uF 10V X7R 20% Wide Terminal SMD 0612 125°C T/R