0612ZC472KAT2U
0612ZC472KAT2U KYOCERA AVX Components
licc-ce.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0047uF 10V X7R 10% Wide Terminal SMD 0612 125°C T/R
Написати відгук
Інші пропозиції 0612ZC472KAT2U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0612ZC472KAT2U 0612ZC472KAT2U Виробник : AVX Corporation licc.pdf Description: CAP CER 4700PF 10V X7R 0612