Продукція > AVX > 0612ZC684MAT2A
0612ZC684MAT2A
0612ZC684MAT2A AVX
licc-776614.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V .68uF X7R 0612 20% Tol
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V .68uF X7R 0612 2 0% Tol A 581-0612ZC684MAT4A.
Інші пропозиції 0612ZC684MAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0612ZC684MAT2A 0612ZC684MAT2A Виробник : KYOCERA AVX Components avx-aecq200-licc.pdf Cap Ceramic 0.68uF 10V X7R 20% Wide Terminal SMD 0612 125°C T/R
товару немає в наявності
0612ZC684MAT2A 0612ZC684MAT2A Виробник : AVX Corporation licc.pdf Description: CAP CER 0.68UF 10V X7R 0612
товару немає в наявності
0612ZC684MAT2A 0612ZC684MAT2A Виробник : KYOCERA AVX LICC-3165279.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V .68uF X7R 0612 2 0% Tol A 581-0612ZC684MAT4A