0612ZD225KAT2A
0612ZD225KAT2A KYOCERA AVX Components
licc.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 2.2uF 10V X5R 10% Wide Terminal SMD 0612 85°C T/R
на замовлення 1829 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 259
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 10V X5R 0612, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.050" (1.27mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0612ZD225KAT2A 0612ZD225KAT2A Виробник : KYOCERA AVX Components licc.pdf Cap Ceramic 2.2uF 10V X5R 10% Wide Terminal SMD 0612 85°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 176
товару немає в наявності
0612ZD225KAT2A 0612ZD225KAT2A Виробник : KYOCERA AVX LICC.pdf Description: CAP CER 2.2UF 10V X5R 0612
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.050" (1.27mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
товару немає в наявності
0612ZD225KAT2A 0612ZD225KAT2A Виробник : KYOCERA AVX LICC.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 2.2uF X5R 0612 1 0% A 581-0612ZD225KAT4A