072508AMS
072508AMS Alliance
072508AMS.pdf
Виробник: Alliance
Description: MAGNET 0.236"D X 0.098"THICK CYL
Packaging: Bulk
Material: Neodymium Iron Boron (NdFeB)
Shape: Cylindrical
Operating Temperature: 150°C (TA)
Size: 0.236" Dia x 0.098" H (6.00mm x 2.50mm)
Gauss Strength: 11800G, 12200G
Finish: Epoxy
Magnetization: Diametric
Grade: N35SH
Part Status: Active
на замовлення 865 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MAGNET 0.236"D X 0.098"THICK CYL, Packaging: Bulk, Material: Neodymium Iron Boron (NdFeB), Shape: Cylindrical, Operating Temperature: 150°C (TA), Size: 0.236" Dia x 0.098" H (6.00mm x 2.50mm), Gauss Strength: 11800G, 12200G, Finish: Epoxy, Magnetization: Diametric, Grade: N35SH, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
072508AMS Виробник : Alliance LLC 072508AMS.pdf Neodymium Disc Magnet, Grade N35SH, 6.0 mm x 2.5 mm, Black Epoxy Coating, Magnetized 6.0 mm Diameter