0840CDMCCDS-1R5MC
0840CDMCCDS-1R5MC Sumida America Components Inc.
0840CDMCCDS%20(en).pdf?t=1585060697
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 13A 8.4MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.319" L x 0.307" W (8.10mm x 7.80mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 8.4mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 13A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 13 A
на замовлення 743 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 13A 8.4MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.319" L x 0.307" W (8.10mm x 7.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 8.4mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 13A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 13 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0840CDMCCDS-1R5MC 0840CDMCCDS-1R5MC Виробник : Sumida America Components Inc. 0840CDMCCDS%20(en).pdf?t=1585060697 Description: FIXED IND 1.5UH 13A 8.4MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Metal
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 13 A