0840CDMCCDS-3R3MC
0840CDMCCDS-3R3MC Sumida America Components Inc.
0840CDMCCDS%20(en).pdf?t=1585060697
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 10A 15 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.319" L x 0.307" W (8.10mm x 7.80mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 15mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 9.2A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 10 A
на замовлення 259 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 10A 15 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.319" L x 0.307" W (8.10mm x 7.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 15mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 9.2A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 10 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0840CDMCCDS-3R3MC 0840CDMCCDS-3R3MC Виробник : Sumida America Components Inc. 0840CDMCCDS%20(en).pdf?t=1585060697 Description: FIXED IND 3.3UH 10A 15 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Metal
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 10 A