Продукція > Індуктивності, дроселі > Індуктивності 0805 > 1,8 uH; 50мА; 0,6Ом; fтест: 10МГц; SMD; 0805; (CL201209T-1R8K-N -YAGEO)
1,8 uH; 50мА; 0,6Ом; fтест: 10МГц; SMD; 0805; (CL201209T-1R8K-N -YAGEO)