Продукція > Вивідні резистори > Резистори цементні вивідні 2 ... 25W > 1,8kOhm 10W (PRWAAWJP182B00 - ROYAL OHM)
1,8kOhm 10W (PRWAAWJP182B00 - ROYAL OHM)
Код товару: 198660
Додати до обраних
Обраний товар
Виробник:
Вивідні резистори > Резистори цементні вивідні 2 ... 25W