Продукція > BOURNS > PWR221T-50-1R00F
PWR221T-50-1R00F
PWR221T-50-1R00F Bourns
pwr221t-50.pdf
Виробник: Bourns
Thick Film Power Resistor Automotive AEC-Q200
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 1 OHM 1% 50W TO220, Power (Watts): 50W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Pulse Withstanding, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-2 Full Pack, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: TO-220, Height - Seated (Max): 0.760" (19.30mm), Resistance: 1 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PWR221T-50-1R00F PWR221T-50-1R00F Виробник : Bourns Inc. pwr221t-50.pdf Description: RES 1 OHM 1% 50W TO220
Power (Watts): 50W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense, Pulse Withstanding
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-2 Full Pack
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: TO-220
Height - Seated (Max): 0.760" (19.30mm)
Resistance: 1 Ohms
на замовлення 274 шт:
Кількість Ціна
PWR221T-50-1R00F PWR221T-50-1R00F Виробник : Bourns pwr221t_50.pdf Thick Film Resistors - Through Hole 1 OHM 1% 100PPM 50W
на замовлення 274 шт:
1 Ohm 1% 50W TO-220-2 (PWR221T-50-1R00F – Bourns)
Додати до обраних Обраний товар
Вивідні резистори > 50W (потужні в корпусі TO-220)