Продукція > SMD резистори > 2010 > 1 Ohm 5% 3/4W 200V 2010 (RC2010JK-1R-Hitano)
1 Ohm 5% 3/4W 200V 2010 (RC2010JK-1R-Hitano)
RC0603HIT.pdf
Код товару: 51177
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 1 Ohm
Точність: ±5%
Рном,W: 0,75 W
Uроб,V: 200 V
Типорозмір: 2010
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
10 Ohm 5% 3/4W 200V 2010 (RC2010JK-10R-Hitano)
1 Додати до обраних Обраний товар
RC0603HIT.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 2010
Номінал: 10 Ohm
Точність: ±5%
Рном,W: 0,75 W
Uроб,V: 200 V
450 шт - РАДІОМАГ-Львів
39 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
1,2 Ohm 1% 3/4W 200V 2010 (RC2010FK-1R2 – Hitano)
rc_series_20150429.pdf
SMD резистори > 2010
Номінал: 1,2 Ohm
Точність: ±1%
Рном,W: 0,75 W
Uроб,V: 200 V
430 шт - РАДІОМАГ-Київ
50 шт - РАДІОМАГ-Львів
150 шт - РАДІОМАГ-Харків
235 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
0,47 Ohm 5% 3/4W 200V 2010 (RL2010JK-0R47-Hitano) (резистор SMD)
rl_20190531-hitano.pdf
Номінал: 0,47 Ohm
Точність: ±5%
Рном,W: 0,75 W
Uроб,V: 200 V
380 шт - РАДІОМАГ-Київ
30 шт - РАДІОМАГ-Львів
Мінімальне замовлення: 10
0,1 Ohm 5% 1/3W 200V 1210 (RL1210JR-0R1-Hitano)
2 Додати до обраних Обраний товар
Номінал: 0,1 Ohm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,33 W
Uроб,V: 200 V
490 шт - РАДІОМАГ-Київ
67 шт - РАДІОМАГ-Львів
0,47 Ohm 5% 1/3W 200V 1210 (RL1210JR-0R47-Hitano)
Номінал: 0,47 Ohm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,33 W
Uроб,V: 200 V