1.5KE11AG
1.5KE11AG onsemi
1N6267A_Series.pdf
Виробник: onsemi
Description: TVS DIODE 9.4VWM 15.6VC AXIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-201AD, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 96A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 9.4V
Supplier Device Package: Axial
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 10.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 15.6V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 9.4VWM 15.6VC AXIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-201AD, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 96A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 9.4V, Supplier Device Package: Axial, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 10.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 15.6V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
Кількість Ціна
1.5KE11AG Виробник : ON Semiconductor 1N6267A_Series.pdf
на замовлення 500 шт:
1.5KE11AG 1.5KE11AG Виробник : onsemi 1N6267A_Series.pdf Description: TVS DIODE 9.4VWM 15.6VC AXIAL
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: Axial
Unidirectional Channels: 1