Продукція > ONSEMI > 1.5KE56ARL4
1.5KE56ARL4
1.5KE56ARL4 onsemi
1N6267A_Series.pdf
Виробник: onsemi
Description: TVS DIODE 47.8VWM 77VC AXIAL
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 19.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 47.8V
Supplier Device Package: Axial
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 53.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 77V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Obsolete
на замовлення 13970 шт:
Написати відгук
Description: TVS DIODE 47.8VWM 77VC AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-201AD, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 19.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 47.8V, Supplier Device Package: Axial, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 53.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 77V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Obsolete.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1.5KE56ARL4 1.5KE56ARL4 Виробник : ON Semiconductor 1n6267a.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 47.8V 1.5KW 2-Pin Case 41A-04 T/R
Кількість Ціна
tariffCode: 85411000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
usEccn: EAR99
Produktpalette: Mosorb 1N6267A Series
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: Axial
Unidirectional Channels: 1