1.5KE62ARL4 ON Semiconductor
1N6267A_Series.pdf
Виробник: ON Semiconductor
TVS Diode Single Uni-Dir 53V 1.5KW 2-PinCase 41A-04 T/R
на замовлення 1400 шт:
Написати відгук
Description: TVS DIODE 53VWM 85VC AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-201AD, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 17.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 53V, Supplier Device Package: Axial, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 58.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 85V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції 1.5KE62ARL4
tariffCode: 85411000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
usEccn: EAR99
Produktpalette: Mosorb 1N6267A Series
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
1.5KE62ARL4 1.5KE62ARL4 Виробник : onsemi 1N6267A_Series.pdf Description: TVS DIODE 53VWM 85VC AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 17.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 53V
Supplier Device Package: Axial
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 58.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 85V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)