1.5KE9.1A-G Comchip Technology
1_5KE_G_Comchip.pdf
Виробник: Comchip Technology
кількість в упаковці: 1500 шт
на замовлення 456 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 1500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 7.8VWM 13.4VC DO201, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 111.94A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 7.8V, Supplier Device Package: DO-201, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 8.65V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 13.4V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Інші пропозиції 1.5KE9.1A-G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1.5KE9.1AG Виробник : ON Semiconductor 1N6267A_Series.pdf
на замовлення 80 шт:
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-201AD, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 112A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 7.78V
Supplier Device Package: Axial
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 8.65V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 13.4V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 111.94A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 7.8V
Supplier Device Package: DO-201
Unidirectional Channels: 1