1.5SMC68AT3 ON Semiconductor
DS_488_1.5SMC%20SERIES.pdf
Виробник: ON Semiconductor
на замовлення 1002 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 58.1VWM 92VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58.1V, Supplier Device Package: SMC, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 64.6V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 92V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No.
Інші пропозиції 1.5SMC68AT3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58.1V
Supplier Device Package: SMC
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 64.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 92V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)