1.5SMC82AT3 ON Semiconductor
DS_488_1.5SMC%20SERIES.pdf
Виробник: ON Semiconductor
на замовлення 2205 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 70.1VWM 113VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70.1V, Supplier Device Package: SMC, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 77.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 113V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No.
Інші пропозиції 1.5SMC82AT3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1.5SMC82AT3 Виробник : On Semiconductor 1.5SMC6.8AT3-D.pdf Cупрессор 82В 5%, 1500Вт, SMС (SMD) Група товару: Супресори Од. вим: шт
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70.1V
Supplier Device Package: SMC
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 77.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 113V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)