Продукція > JOHANSON > 100R05W102KV4T
100R05W102KV4T
100R05W102KV4T Johanson
surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 0.001uF 10V X7R 10% Pad SMD 0201 125°C T/R
на замовлення 370 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 1000pF 10% X7R.
Інші пропозиції 100R05W102KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
100R05W102KV4T 100R05W102KV4T Виробник : Johanson Dielectrics johanson_joha_s_a0008490164_1-1990443.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 1000pF 10% X7R
на замовлення 20566 шт:
100R05W102KV4T 100R05W102KV4T Виробник : Johanson surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf Cap Ceramic 0.001uF 10V X7R 10% Pad SMD 0201 125°C T/R