100R07X104KV4T
100R07X104KV4T Johanson Dielectrics Inc.
johanson-dielectrics-product-catalog.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 0.1UF 10V X5R 0402
на замовлення 40000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10 volts 0.1uF 10% X5R.
Інші пропозиції 100R07X104KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
100R07X104KV4T 100R07X104KV4T Виробник : Johanson surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf Cap Ceramic 0.1uF 10V X5R 10% Pad SMD 0402 85°C T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
100R07X104KV4T 100R07X104KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 0.1UF 10V X5R 0402
100R07X104KV4T 100R07X104KV4T Виробник : Johanson Dielectrics johanson_johas00908-1.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10 volts 0.1uF 10% X5R