100R07X105KV4T
100R07X105KV4T Johanson Dielectrics
JDI-Tanceram.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 1uF 10% X5R
на замовлення 55855 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 100R07X105KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
100R07X105KV4T 100R07X105KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. JDI-Tanceram.pdf Description: CAP CER 1UF 10V X5R 0402
100R07X105KV4T 100R07X105KV4T Виробник : Johanson tanceram-chip-capacitors.pdf Cap Ceramic 1uF 10V X5R 10% Pad SMD 0402 85°C T/R