Продукція > JOHANSON > 100R14W105KV4T
100R14W105KV4T
100R14W105KV4T Johanson
tanceram-chip-capacitors.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 1uF 10V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 1.0uF 10% X7R.
Інші пропозиції 100R14W105KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
100R14W105KV4T 100R14W105KV4T Виробник : Johanson Dielectrics joha_s_a0008489419_1-2288904.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 1.0uF 10% X7R