100R14X105MV4T
100R14X105MV4T Johanson Dielectrics
jdi-surface-mount-1062145.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 1.0uF 20% X5R
на замовлення 15021 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 100R14X105MV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
100R14X105MV4T 100R14X105MV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. JDI-Tanceram.pdf Description: CAP CER 1UF 10V X5R 0603
на замовлення 10 шт:
100R14X105MV4T 100R14X105MV4T Виробник : Johanson tanceram-chip-capacitors.pdf Cap Ceramic 1uF 10V X5R 20% Pad SMD 0603 85°C T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності