100R15X106KV4E
100R15X106KV4E Johanson Dielectrics Inc.
tanceram-chip-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 10UF 10V X5R 0805
на замовлення 2417 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT factory currently not accepting orders.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
100R15X106KV4E Виробник : Johanson stcct100x106k1gv001e.pdf Cap Ceramic 10uF 10V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R
Кількість Ціна
100R15X106KV4E 100R15X106KV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. tanceram-chip-capacitors.pdf Description: CAP CER 10UF 10V X5R 0805
товару немає в наявності