100R15X225KV4E
100R15X225KV4E Johanson Dielectrics Inc.
JDI-Tanceram.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 2.2UF 10V X5R 0805
на замовлення 2808 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 2.2uF 10% X5R.
Інші пропозиції 100R15X225KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
100R15X225KV4E 100R15X225KV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. JDI-Tanceram.pdf Description: CAP CER 2.2UF 10V X5R 0805
100R15X225KV4E 100R15X225KV4E Виробник : Johanson Dielectrics jdi-surface-mount-1062145.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 2.2uF 10% X5R
100R15X225KV4E 100R15X225KV4E Виробник : Johanson tanceram-chip-capacitors.pdf Cap Ceramic 2.2uF 10V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R