100R15X475KV4E
100R15X475KV4E Johanson Dielectrics
johanson_joha-s-a0008489419-1.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 4.7uF 10% X5R
на замовлення 3312 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 100R15X475KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
100R15X475KV4E 100R15X475KV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. JDI-Tanceram.pdf Description: CAP CER 4.7UF 10V X5R 0805
на замовлення 12 шт:
100R15X475KV4E 100R15X475KV4E Виробник : Johanson tanceram-chip-capacitors.pdf Cap Ceramic 4.7uF 10V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності