100S41Y226ZV4E
100S41Y226ZV4E Johanson Dielectrics Inc.
JDI-Tanceram.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 22UF 10V Y5V 1210
на замовлення 384 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 22uF Y5V.
Інші пропозиції 100S41Y226ZV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
100S41Y226ZV4E 100S41Y226ZV4E Виробник : Johanson Dielectrics jdi-surface-mount-1062145.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 22uF Y5V
на замовлення 225 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
100S41Y226ZV4E 100S41Y226ZV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. JDI-Tanceram.pdf Description: CAP CER 22UF 10V Y5V 1210