100X14X105MV4T
100X14X105MV4T Johanson Dielectrics
jdi-x2y-2014-10-1129827.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 1uF 20% X5R
на замовлення 51070 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 100X14X105MV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
100X14X105MV4T 100X14X105MV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. x2y-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 1UF 10V X5R 0603
товару немає в наявності