Продукція > JOHANSON > 100X14X334MV4T
100X14X334MV4T
100X14X334MV4T Johanson
jdi_x2y_2009-12.pdf
Виробник: Johanson
Cap Feed Through 0.33uF 10VDC X5R 20% Flat 0603 85°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.33UF 10V X5R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.064" L x 0.035" W (1.63mm x 0.89mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.026" (0.66mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.33 µF.
Інші пропозиції 100X14X334MV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
100X14X334MV4T 100X14X334MV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. emi-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 0.33UF 10V X5R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.064" L x 0.035" W (1.63mm x 0.89mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.026" (0.66mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.33 µF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.33 µF
100X14X334MV4T 100X14X334MV4T Виробник : Johanson Dielectrics jdi-x2y-2014-10-1129827.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 0.33uF 20% X5R