100X14X474MV4T
100X14X474MV4T Johanson Dielectrics Inc.
jdi-x2y-2014-10.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 0.47UF 10V X5R 0603
на замовлення 60109 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 0.47uF 20% X5R.
Інші пропозиції 100X14X474MV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
100X14X474MV4T 100X14X474MV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. jdi-x2y-2014-10.pdf Description: CAP CER 0.47UF 10V X5R 0603
100X14X474MV4T 100X14X474MV4T Виробник : Johanson Dielectrics jdi-x2y-2014-10-1129827.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 0.47uF 20% X5R
100X14X474MV4T 100X14X474MV4T Виробник : Johanson jdi_x2y_2010-06.pdf Cap Feed Through 0.47uF 10VDC X5R 20% Flat 0603 85°C