101R15W103KV4T
101R15W103KV4T Johanson Dielectrics
joha_s_a0008490164_1-2288728.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 0.01uF 10% X7R
на замовлення 15670 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 101R15W103KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
101R15W103KV4T 101R15W103KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 10000PF 100V X7R 0805