101X14N1R0DV4T
101X14N1R0DV4T Johanson Dielectrics
jdi-x2y-2014-10-1129827.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 1pF NPO
на замовлення 3840 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 101X14N1R0DV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
101X14N1R0DV4T 101X14N1R0DV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. x2y-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 1PF 100V C0G/NP0 0603